Home İsmail Dengiz Biyografi

.

İsmail Dengiz Kimdir?

İsmail Dengiz Kayapa beldesinde oturan Yakup Ağa torunlarındandır. Tahsin oğlu İsmail Dengiz 01/08/1960 Doğumludur. 1976 yılında  2. ayın 18 inden bu yana sürekli emlak sektörünün içinde olan bir abiniz olarak  hizmet vermektedir. İsmail Dengiz lise 2. sınıftan öğrenimine devam etmemiştir. İsmail Dengiz evli ve iki kızı bir oğlu vardır. Ailesine bağlı vatanına, milletine, devletine  sadık, hayırsever, Bursa'nın sevilen sayılan kainatta masası ve sandalyesi olan bir abinizdir…

İsmail Dengizin Ağzından Dökülen Cümlelerle İsmail Dengiz'i Tanıyalım

Ben hayatım boyu yaptığım hiçbir şeyden pişmanlık duyan biri değilim. Hiç pişman olmadım. Hakkımda çıkan haberlerden dolayı da pişman değilim. Bu ülke bizim ülkemiz. Ben bu olayla ilgili tam sayfa ilan verdim. Bir ton para kazanıp da vergi vermeyen bir çok insan var. 

Helikopter bin dolarlık birşey nereye ne kadar verdiğimiz paraların makbuzları var. Ben bu işi bilinçli olarak kamuoyunun dikkatini çekmek için tevessül ettim.


Ben piyasada sevilen sayılan toplumda sandalyesi olan bir insanım. Benim reklama ihtiyacım yok. Bunu da ismim çıksın diye de yapmadım. Ben 5 yaşında da sünnet yaptırabilirdim. Bunların hayalini kurarark 12 yaşında sünnet yaptırdım. Oysa birçok yerde marklar dolarlar, boğazlarda yalılarda milyon dolarla yapılan düğünler var maliye onları da incelemesi gerekir.

Hepimiz bu ülkeye borçluyuz. Maliye Bakanlığına benim bir lira borcum yok. Herkes bu devlete hizmetini yerine getirmesidir. Bu devlet benim devletimdir. Ben devletime olan vazifelerimi yerine getirdim. Devlet herkes için aynı durumdadır. Benim 15 yıldır erkek evladım olmadı. Babam köy ağasıdır. gariplere yetimlere para dağıtan bir kişinin evladıyım. Anne ve babamın kemiklerini sızlatmamak için böyle bir düğün yaptım. Piyasada para dönmüyor mübarek ramazan geldi kimsede para yok. Her yerde şehit cenazeleri herkes üzüntü içinde benim yatığım dünün lafı mı olur.

Sanatçı dediğiniz nedirki Vahdet Vural bir kuruş para almadı. Dansöz Asena gelecekti gelmedi. Ben adam gibi adamım. Bursa'nın yerlisiyim. Kimseye verilemeyecek bir kuruş hesabım yok. Benim düğünde yaptığım haracam o kadar önemli değildir. Ben bu ülkenin insanıyım benim kaçacak göçecek yerim yok.

Milletvekili adayıyım. İstediğim partiden liste başı verilirse girecem. Olmazsa bağımsız adayı olarak Meclis'e girip bu ülkeye hizmet edeceğim. Ben doğuştan beri MHP'liyim hiçbir yere oy vermedim. Ancak Erdoğan çıktığından beri Ak Parti'ye oy veriyorum. Rahmetli babam Erdoğan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı iken Erdoğan için "Bu adam gelecek Türkiye'ye Başbakan olacak" demişti. Ben şu anda en istikrarlı parti Ak Parti olarak gördüğüm için ona oy veriyorum. Ama ben MHP'liyim. Erdoğan'a oy verme gerekçem de Erdoğan'ın kendisine duyduğum saygı ve fakir fukaranın içerisine girip çıkmasıdır.

Siz AK Parti'ye övgüler yağdırıyorsunuz ama MHP'den oy isteyeceksiniz bu nasıl olacak sorusuna ise Ben sülale boyu MHP'yliyim ama bu iktidar sözünde duruyor. Ne diyorlarsa zamanında yapıyorlar. Bursa'ya çağ atlatıldı. Cumhuriyet tarihinde böyle bir çalışma olmadı. Yiğidi öldür hakkını yeme demişler. Ama biz geçmişten beri Başbuğ Türkeş'ten beri o partiyi bilirim ama böyle birşey yapmadı.

Müslümanım namazımı kılarım fakir açken tok yatmanın hak olmadığını biliyorum.

Peki böyle bir durumda dansöz oynattığınızı söylediler. Benim düğünümde herkes eğlendi. Olabilir ben kimse ile pazarlık yapmadım. Getirtildi oynatıldı benim diyecek birşey yok. Meyve veren ağaç taşlanır.

İsmail Dengiz  -  Kayapalı Emlak Ofisi ve Danışmanlığı

 

İletişim Bilgilerimiz

KAYAPALI EMLAK OFİSİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
     KAYAPALI
İSMAİ
L DENGİZ

TEL VE FAX : 0224 451 00 64
TELEFON : 0224 451 94 89
GSM1 : 0532 235 03 82

GSM2 : 0532 590 65 56

Basından seçmeler

İsmail Dengiz Para Saçtı Türkiye'de önde gelen basın kuruluşlarından Hürriyet gazetesinde çıkan haberimiz.
Radikal Gazetesinden köşe yazarı Nur Çintay'ın köşeyazısını bu link altından okuyabilirsiniz.
Bursa'da, "3 gün 3 gece" süren sünnet düğününe ilişkin, Bursa Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından inceleme başlatıldığı bildirildi.
İş Adamı İsmail Dengiz Helikopter Kaldırdı Bursa'nın ünlü emlakçılarından İsmail Dengiz, 11 yaşındaki
Bursa'da 15 yıl sonra kavuştuğu oğlu için Kayapa Futbol Sahası'nı kapatan, limuzin ve helikopter kiralayan Kayapalı emlak ofisi ve danışmanlık hizmetleri firmasının sahibi İsmail Dengiz hakkında Bursa Vergi Dairesi
Bursa'da 15 yıl sonra kavuştuğu oğlu için Kayapa Futbol Sahası'nı kapatan, limuzin ve helikopter kiralayan Kayapalı emlak ofisi ve 
Ünlü Emlakçıya Referandum ŞokuOğlu için sünnet arabası yerine helikopter kiralayan, salon yerine ise bir stat kapatan babaya sürpriz.
Siyasiler Çiçek Göndermiş32 yıllık Kayapalı Arsa İnşaat ve Emlak Ofisi'nin Bursa'nın önemli kuruluşlarından olduğunu söyledi.

Site İstatistik

Üyeler : 1
İçerik : 249
Web Bağlantıları : 6
İçerik Tıklama Görünümü : 524806

Kimler Sitede

Aktif Ziyaretçi 1
Dün Tekil 60
Bugün Tekil 4
Toplam Tekil 172406
IP 54.198.139.112

Site Anket

Kayapalı İsmail Dengiz Sayfasını Nereden Duydunuz?