Home Yazılı Basın Oğlu İçin Şölen Gibi Bir Düğün Yaptı

.

Oğlu İçin Şölen Gibi Bir Düğün Yaptı

Bursa'nın Ünlü Emlakçılarından İsmail Dengiz, 12 Yaşındaki Oğlunun Sünnet Düğünü İçin Eşi Benzeri Görülmemiş Bir Tören Hazırladı. Düğün İçin Bir Stadyum Tutup Bir Çok Ünlü Sanatçıyı Davet Eden İşadamı Dengiz, Oğlu İçin Bir Limuzin Bir de Helikopter Kiraladı. İşadamının Hazırladığı Programda, Havayi Fişek Gösterileri, Mehter Takımı Gösterileri, İsmail Coşar Hocadan Kur'an-ı Kerim ve Mevlit Ziyafeti, Sema Gösterisi, Tavuklu Pilav, Ayran ve Tatlı İkramları da Yer Alıyor. 

Bursa'nın ünlü emlakçılarından İsmail Dengiz, 12 yaşındaki oğlunun sünnet düğünü için eşi benzeri görülmemiş bir tören hazırladı. Düğün için bir stadyum tutup

Bursa'nın ünlü emlakçılarından İsmail Dengiz, 12 yaşındaki oğlunun sünnet düğünü için eşi benzeri görülmemiş bir tören hazırladı. Düğün için bir stadyum tutup bir çok ünlü sanatçıyı davet eden işadamı Dengiz, oğlu için bir limuzin bir de helikopter kiraladı. 

İşadamının hazırladığı programda, havayi fişek gösterileri, mehter takımı gösterileri, İsmail Coşar hocadan Kur'an-ı Kerim ve mevlit ziyafeti, sema gösterisi, tavuklu pilav, ayran ve tatlı ikramları da yer alıyor. 

12 yaşındaki oğlu Tahsin Dengiz'in babasının ismini taşıdığını belirten işadamı İsmail Denğiz, oğlunun sünnet mutluluğunu herkesle paylaşmak için böyle bir tören hazırladığını söyledi. Babasının kendisine yaptığı babalığın benzerini oğluna yapmak isteğini vurgulayan Dengiz, 33 yıldır emlakçılık yaptığını ve varını yoğunu oğlu için harcamaya hazır olduğunu kaydetti. Oğluna bir stadyuma girişi için bir limuzin ile arkadaşları ile dolaşması için bir helikopter kiraladığını doğrulayan İsmail Dengiz, oğlunu çok sevdini ifade etti. 2 kızından ilkinin düğününü de stadyumda yaptığını hatırlatan Dengiz, Kayapa'yı tanıtmayı ve sevincini insanlarla paylaşmayı amaçladığını dile getirdi. 

Kaynak: http://www.sondakika.com/haber-isadamindan-ogluna-festival-gibi-sunnet-dugunu/ 

 

İletişim Bilgilerimiz

KAYAPALI EMLAK OFİSİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
     KAYAPALI
İSMAİ
L DENGİZ

TEL VE FAX : 0224 451 00 64
TELEFON : 0224 451 94 89
GSM1 : 0532 235 03 82

GSM2 : 0532 590 65 56

Video Haber

Dergi Sayfalarından

Basından seçmeler

İsmail Dengiz Para Saçtı Türkiye'de önde gelen basın kuruluşlarından Hürriyet gazetesinde çıkan haberimiz.
Radikal Gazetesinden köşe yazarı Nur Çintay'ın köşeyazısını bu link altından okuyabilirsiniz.
Bursa'da, "3 gün 3 gece" süren sünnet düğününe ilişkin, Bursa Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından inceleme başlatıldığı bildirildi.
İş Adamı İsmail Dengiz Helikopter Kaldırdı Bursa'nın ünlü emlakçılarından İsmail Dengiz, 11 yaşındaki
Bursa'da 15 yıl sonra kavuştuğu oğlu için Kayapa Futbol Sahası'nı kapatan, limuzin ve helikopter kiralayan Kayapalı emlak ofisi ve danışmanlık hizmetleri firmasının sahibi İsmail Dengiz hakkında Bursa Vergi Dairesi
Bursa'da 15 yıl sonra kavuştuğu oğlu için Kayapa Futbol Sahası'nı kapatan, limuzin ve helikopter kiralayan Kayapalı emlak ofisi ve 
Ünlü Emlakçıya Referandum ŞokuOğlu için sünnet arabası yerine helikopter kiralayan, salon yerine ise bir stat kapatan babaya sürpriz.
Siyasiler Çiçek Göndermiş32 yıllık Kayapalı Arsa İnşaat ve Emlak Ofisi'nin Bursa'nın önemli kuruluşlarından olduğunu söyledi.

KAYAPALI

   

   

Site İstatistik

Üyeler : 1
İçerik : 249
Web Bağlantıları : 6
İçerik Tıklama Görünümü : 524813

Kimler Sitede

Aktif Ziyaretçi 1
Dün Tekil 60
Bugün Tekil 5
Toplam Tekil 172406
IP 54.198.139.112

Site Anket

Kayapalı İsmail Dengiz Sayfasını Nereden Duydunuz?